На в'їзді до Лохвиці з'явився перший в Україні комплекс примусового зниження швидкості

Він являє собою невеликий поворот у знака "Лохвиця".

Державне агентство автомобільних доріг "Укравтодор" днями відкрило перший в Україні комплекс примусового уповільнення трафіку на в'їзді в населений пункт. Він з'явився в місті Лохвиця Полтавської області.

Як повідомляється на сайті "Укравтодору", Лохвицею проходить регіональна автодорога Р-60 Кролевець - Конотоп - Ромни - Пирятин, яка з'єднує Сумську і Полтавську області з міжнародною автодорогою М-03 Київ - Харків. Вона має високу інтенсивність руху.

"Кожен день через місто проїжджає більше 6000 транзитних автомобілів і 3000 місцевих автомобілів. Для безпеки учасників дорожнього руху на в'їзді в місто «Укравтодор» спільно з Полтавською службою автомобільних доріг встановили систему штучного обмеження швидкості, яка змушує водіїв пригальмовувати на в'їзді в населені пункти і зберігати швидкість не більше 60 км/год", - заявив Володимир Трояновський, керівник Полтавської служби автомобільних доріг.

На об'єкті встановлено сонячні батареї, завдяки яким ця територія освітлюється вночі, а покажчики помітні з відстані кількох метрів. Дорожні знаки та інші елементи обладнані антивандальним покриттям. Щоб водії краще орієнтувалися в темряві, в дорожню розмітку вбудовані світловідбиваючі елементи "котяче око".

Traffic calming measures - це комплекс заходів, який застосовується в країнах Європейського Союзу для примусового зменшення швидкості водіїв на в'їздах у населені пункти. Існує чотири основних типи обмежувачів: підйом частини дороги, створення повороту (наприклад, кругової розв'язки або шикани), звуження дороги, часткове або повне перекриття проїзду. У Лохвиці пішли другим шляхом, створивши шикану.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов