Скільки прокурорів з Полтавщини звільнить Луценко?

21 липня на нараді з прокурорами у Дніпрі генпрокурор України Юрій Луценко висловив незадоволення результатами роботи прокуратури Полтавщини, а місцевих прокурорів порівняв з фокусниками.

Так, за словами Луценка, у прокуратурі Полтавщини набуло поширення перенесення даних про підозру з одного місяця на інший за рахунок несвоєчасного внесення відомостей до реєстру. Таких випадків зареєстровано в Полтавській прокуратурі - 11 та в Миргородській - шість. Всього ж по області зафіксовано 30 подібних зловживань.

Луценко заявив, що в разі повторення подібних випадків винні залишаться без посад, а поки нехай посидять на голих окладах, без премій (які складають дві третини окладу).

Розпік Луценко полтавського прокурора і за зволікання з перевіркою законності тендеру Чутівської райдержадміністрації на закупівлю шкільного автобуса за 1,3 млн грн.

Незадоволений генпрокурор і безпідставним закриттям кримінальних справ на Полтавщині, і "тероризуванням" місцевою прокуратурою комерційних підприємств.

"Я не очікував... Я тепер розумію, чому я постійно чекаю від Вас результату, я тепер бачу чому. Тому що у Вас безконтрольно спокійно живуть на своїх робочих місцях замість того, щоб працювати, маса людей. В мене дуже погані враження про полтавську прокуратуру," - резюмував Луценко, звертаючись до прокурора Полтавщини Миколи Кармазіна.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов