У Полтаві канадці готуватимуть інструкторів для поліції (ВІДЕО)

У Тренінговому центрі обласної поліції представники Канади навчатимуть техніці самозахисту. Тут готуватимуть кваліфікованих інструкторів серед поліцейських для інших областей.

Для цього фахівці Канадської поліцейської місії, які співпрацюють з Національною поліцією України, відвідали Полтаву.

Гості відзначили комфорт, оснащення навчальних класів,спортивний майданчик і приміщення для тактичної підготовки тренінгового центру.

Перед цим вони ознайомилися з навчальними базами Львова та Чернігова.

Хілтон Смі, старший радник Канадської поліції: У нас в Україні 12 членів команди, і ми плануємо збільшити цю кількість до 20 людей, головний курс, який ми викладаємо, – це курс з поліцейської тактики.

Сергій Гаврик, керівник управління кадрового забезпечення поліції області: Ця поліцейська місія вже тривалий час працює з працівниками поліції України .І вона вивчала можливості нашого тренінгового центру, щоб тут навчати інструкторів з різних областей України, які в подальшому навчатимуть поліцейських певним тактикам дій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов