В Полтаві затверджено єдиний зразок адресних табличок

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради було прийнято рішення про встановлення єдиного зразка типів покажчиків найменувань вулиць, провулків, площ, майданів, бульварів, проспектів, узвозів та номерів будинків у місті. 

Згідно з прийнятим рішенням, на табличках буде назва вулиці українською та транслітерація латиницею. Обраний шрифт Lato Black.

В процесі обговорення єдиного дизайну та формату табличок розглядалися варіанти зі словом «Vulytsia» латинецею та варіант «St.Shevchenko», проте в остаточному рішенні було обрано варіант, коли після назви вулиці буде скорочення St., наприклад, «Shevchenko St.».

18950.jpg

– Дискусії і робота з цього приводу велися вже більше року. До того ж були розглянуті відповідні пропозиції на засіданні художньої ради, отримане письмове схвалення такого рішення від Полтавської організації Національної спілки архітекторів. Були враховані всі пропозиції, які лунали під час обговорення разом з депутатами та громадськістю, – прокоментував рішення Микола Шевельов, головний архітектор міста.

Зауважимо, на уніфікації табличок з назвами вулиць у місті передбачено 600 тисяч гривень. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов