У Полтаві піднімають вартість проїзду у громадському транспорті

У Полтаві піднімуть вартість проїзду у громадському транспорті. Інформацію щодо цього оприлюднили у розділі проектів рішень міськвиконкому, на сайті Полтавської міськради, пише Depo.Полтава.

З проханням підвищити вартість проїзду до міської влади звернулися місцеві перевізники, мотивуючи це зміною умов виробничої собівартості та реалізації послуг із перевезення пасажирів.

Так, ціна на проїзд у тролейбусі зросте до 3 гривень. Місячний квиток для учнів шкіл коштуватиме 45 грн, для студентів денної форми навчання – 60 грн, для громадян – 120 грн на місяць, а для для службових поїздок працівників підприємств, установ та організацій – 180 грн.

Вартість проїзду у автобусах піднімуть до 5 гривень.

Рішення набудуть чинності з дня їх офіційного оприлюднення у газеті "Полтавський вісник" та на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов