Рейтинг інвестиційної ефективності областей: Полтавщина – найкраща

Євро-Рейтинг оновив рейтинг інвестиційної ефективності областей України за підсумками І кварталу 2017 року. У порівнянні з попереднім кварталом відбулися серйозні зміни як у верхній, так і в нижній частині рейтингу.

Найвищою результат (рейтинг на рівні ineА) продемонстрували Полтавська і Дніпропетровська області. Вони повернулася в категорію регіонів з максимальною інвестиційною ефективністю через квартал. Оцінка Полтавського регіону виявилася найвищою з моменту проведення спостережень – 246 балів. Найвищим результатом раніше був показник Харківської області - 240 балів за підсумками першого кварталу 2016 року.

Довідково. Мета рейтингу інвестиційної ефективності – визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон.

Дослідження проводилися по 22 областях України, без Донецької і Луганської. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги).

Розрахунок рейтингу проводитися щоквартально. Розрахункові показники визначаються за період в дванадцять місяців.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов