Олександр Мамай: «Я не буду балотуватися до ВР»

Полтавський міський голова Олександр Мамай не планує на виборах у жовтні балотуватися до Верховної Ради. Про це він повідомив на прес-конференції журналістам.

"Я особисто не буду балотуватися ні в ВР - ні по мажоритарних округах, ні по списках від якої б то не було  політичної сили, - сказав він. -  Я вважаю мною багато зроблено  для громади,  але ще багато є чого робити. Тому залишуся міським головою і добуду свою каденцію, а там далі подивимось».

Полтавський мер відповів і на інші запитання журналістів:

Яких кандидатів на жовтневі вибори  від Полтави ви б хотіли бачити?

Я особисто на сьогоднішній день бачу кандидатами по Полтаві Олександра  Залужного і Володимира Макара. Якщо Партія Регіонів прийме рішення їх підтримати, я буду тільки дякувати, якщо ні - то я особисто буду підтримувати цих 2-х кандидатів. Мені потрібно  хоча б одну або дві своїх людини, які працюватимуть саме на громаду Полтави, але у Верховній Раді.

А якщо станеться так, що ПР не висуне саме цих людей, ви підете всупереч її волі?

На сьогодні  я впевнений, що порозуміння буде. Та, думаю,  в іншому разі, щоб не йти врозріз з політсилою Партією регіонів, я ще поспілкуюсь з майбутніми кандидатами і, можливо, буде прийняте загальне рішення, й вони теж вступлять в Партію регіонів. Тоді підемо одним фронтом.

Скільки округів буде  по Полтаві?

У Полтаві буде  2 виборчих округи. Один  охопить Жовтневий і Ленінський райони міста. Другий -  Київський, Полтавський сільський і Котельву.

Чи будуть депутати Полтавської міської ради теж переходити до Партії регіонів?

Це не принципова позиція. В нас депутати міської ради, так як і я,  офіційно не вступали до «Совісті України». Це просто політична сила, яка дійсно не заангажована, яка дійсно показала народу, що ми можемо працювати.  Адже попередня   міська рада, пам'ятаєте,   то голосувала, то не голосувала, інші були неузгоджені організаційні моменти... Зараз ми всі дружно голосуємо  і скільки є сил  працюємо на благо полтавської громади. Результати ж побачимо на виборах.

22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов