0532.ua

У 2017 році на Полтавщині зафіксовано менше убивств та грабежів

У І півріччі цього року на Полтавщині рівень злочинності знизився. Про це повідомив речник поліції Полтавської області Юрій Сулаєв у соціальних мережах.

За його даними, у порівнянні з минулим роком на Полтавщині зареєстровано на 1250 злочинів менше. А по окремим категоріям кваліфікованих злочинів зниження спостерігається до 45%. Наприклад, кількість умисних вбивств зменшилася із 31-го до 17-ти (-45%). Кількість умисних тяжких тілесних ушкоджень зменшилась із 41-го до 29-ти (-29%). Майже на 62% стало менше умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілих. На понад 1000 стало менше крадіжок (-13%). Зменшилася кількість грабежів на 26% (із 312 до 231), розбоїв - із 77-ми до 35-ти (55%), вимагань - із 19 до 7 (-63%) та угонів - із 206-ти до 99-ти фактів (-52%).

Такий результат став можливим завдяки тісній взаємодії правоохоронних відомств області та громадськості, зазначає Сулаєв.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать