На розвиток баскетболу на Полтавщині виділено 323 тис. грн.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко провів нараду на виконання доручення Президента України щодо організації забезпечення участі України в конкурсі на здобуття права проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу (Євробаскет-2015).

Полтавською обласною державною адміністрацією розроблено план заходів розвитку баскетболу на Полтавщині, згідно якого на 2012 рік заплановано 323 400,00 грн., станом на 1 липня 2012 року для забезпечення виконання плану заходів використано 118831.00 грн.

Для розвитку інфраструктури баскетболу міськвиконкоми міст Полтави та Кременчука готові виділити земельні ділянки під будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів з баскетболу та сприяти в побудові даних об’єктів за рахунок інвесторів або субвенції з державного бюджету.

Загалом соціальна сфера Полтавщини готова прийняти та забезпечити на високому рівні проживання, дозвілля та відпочинок вболівальників, які прибудуть на фінальну частину чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу (Євробаскет-2015).

У дитячо-юнацьких спортивних школах області працює 12 відділень з баскетболу де займається 1572 спортсмени та працює 48 тренерів-викладачів з баскетболу.

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов