Табачник відправив на Полтавщину 41 шкільний автобус (ФОТО)

Ключі від 41 шкільного автобуса на території ПрАТ «Бориспільський автозавод» вручив полтавським освітянам Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

За новим шкільним транспортом поїхали заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Коваль та начальник ГУ  освіти і науки ОДА Володимир Мирошниченко.

«Ми продовжуємо реалізацію програми «Шкільний автобус» задля того, аби забезпечити якісною та доступною освітою найбільш важливих громадян нашої країни - школярів, адже саме їм належить усе ХХІ століття», - заявив Дмитро Табачник.

Цьогоріч у Державному бюджеті на закупівлю шкільних автобусів передбачили  в п'ять разів більше коштів. Якщо за 9 років реалізації програми «Шкільний автобус» Полтавська область отримала 56 транспортних засобів, то цього року вже 41 автобус. Машинобудівники пішли на зустріч та  знизили ціну на транспортні засоби для перевезення дітей з 400 тис грн. до 350 тис. грн.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів прийняв постанову № 614 від 9.06.2011, якою затвердив нову редакцію Державної цільової соціальної програми "Шкільний автобус". Відповідно до програми, за період 2011-2015 рр. планується закупити 2642 нових автобуса, в тому числі 101 спеціалізований. На закупівлю транспорту буде витрачено більше 800 млн грн. Кошти в сумі 372,58 млн. грн. і 428,1 млн. грн. будуть виділені з державного та місцевих бюджетів відповідно. Уряд має намір завершити Державну цільову соціальну Програму «Шкільний автобус» до 2013 року.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов