Полтавські тролейбусники підрахували пільговиків

КП «Полтаваелектроавтотранс» провело статистичне дослідження щодо кількості пільгових пасажирів у тролейбусах.

Кілька днів тому в Полтавських тролейбусах можна було спостерігати, як усім пенсіонерам та пільговикам кондуктори роздають старі талончики із написом «35 копійок».  З’ясувалося, що квитки роздавалися впродовж одного дня, це потрібно було для статистичного дослідження КП «Полтаваелектроавтотранс». Про це розповів керівник прес-служби Полтавської міської ради Ігор Дудка.

— Статистичне дослідження проводиться кожного року. Воно має на меті визначити кількість пасажирів пільгових категорії, і тих, хто сплачує за проїзд, — говорить Ігор Станіславович. — Ці дані допоможуть тролейбусникам у вирішенні своїх фінансових питань.

Не секрет, що КП «Полтаваелектроавтотранс» давно став у місті основним перевізником пільговиків, тобто тих, хто користується правом на безкоштовний проїзд. Згідно наших джерел в Полтаві на одного платного пасажира припадає чотири пільговика. Тому кінці з кінцями тролейбусники зводять лише завдяки відповідним дотаціям із держбюджету. Міська влада також виділяє немалі кошти на оновлення транспортного парку підприємства.

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов