До Дня Конституції у Полтаві відкрили документальну виставку

 У будівлі Полтавської облдержадміністрації відбулося урочисте відкриття документальної виставки з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

Експозиція розміщена у холі облдержадміністрації під назвою “Конституційний процес: мовою документів”.

Тут продемонстровані важливі документи тих часів і вирізки з газет та світлини новітнього періоду України з Майдану та зони АТО.

Виставка складається з трьох розділів.

У першому розділі представлено копії документів, які свідчать про розвиток політико-правової думки та українського конституціоналізму наприкінці ХІХ – першій чверті ХХ сторіччя.

Документи другого розділу розповідають про розвиток конституціоналізму у радянський період.

У цьому розділі представлено копії Конституцій УРСР 1919, 1929, 1937, 1978 років, інформації вищого партійного керівництва республіки про так зване всенародне обговорення та схвалення населенням “Основного Закону УРСР” (1936 та 1978 років), витинки місцевих періодичних видань довоєнного періоду.

Третій розділ розповідає про соціально-політичні перетворення 1980-х — 1990-х років, розвиток конституційного процесу у перші роки незалежності України та про сучасне суспільно-політичне життя країни та області.

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року.

40 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов