Через пост у Facebooк в Полтаві пройдуть чергові збори суддів

23 червня в Полтаві пройдуть чергові збори суддів Октябрського райсуду м. Полтава. Їх приводом став пост у Фейсбук.

Останнім часом такі збори проходили доволі часто, 18 і 30 травня, 20 червня.

На останніх зборах  відбулася ревізія висновків робочої групи, створеної Радою суддів України для перевірки викладених у зверненнях cells Лариси Гольник фактів тиску з боку голови суду Олександра Струкова.

За словами Гольник, після відвідин групи,  атмосфера трохи розрядилася.

"За мною перестали шпигувати працівники апарату суду. Припинили приносити «листа щастя», що приписували мені відсутність на робочому місці. У висновках робоча група вказала на вибірковість та упереджене ставлення керівництва суду щодо фіксації мого перебування на робочому місці. Ще зазначила, що колектив суддів усунувся від вирішення кризової ситуації у суді та сприяв поглибленню наявного конфлікту, що в подальшому вплинуло на авторитет судової влади в цілому", - зазначила Гольник.

Представники Ради суддів України надали свої рекомендації стосовно усунення порушень і у кращих бюрократичних традиціях полтавські колеги «взяли до відома» ці висновки робочої групи Ради суддів України.

 На думку Гольник, самоврядування в Октябрського райсуді – відсутнє. Бездумно голосуючи на догоду Струкову, полтавці не готові взяти на себе відповідальність і розрубати «Гордіїв вузол».  

238 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов