Мамай пообіцяв виділити кошти на консервацію та охорону Кадетського корпусу

Міський голова Полтави після чергової сесії міськради пообіцяв, що на наступній сесії з бюджету міста будуть виділені кошти на консервацію будівлі Кадетського корпусу.

Проект рішення про консервацію будівлі вніс до порядку денного депутат Юліан Матвійчук, проте було прийнято рішення про перенесення питання на наступну сесію

-Під кожне рішення треба бюджет. Це слушна пропозиція Матвійчука, питань немає, тому я впевнений, що на наступну сесію ми допрацюємо цей проект рішення  і якщо він за нього береться, то я тільки за, але він за нього й буде відповідати, - говорить Мамай.

Також міський голова заперечив, що полтавський мільярдер Костянтин Жеваго має якісь права на будівлю Кадетського корпусу:

-На сьогоднішній день Костянтин Жеваго немає ніякого наміру до Кадетського корпусу. Я з ним спілкувався за шість років тричі. Тричі він мені обіцяв. Крайній раз це було два чи три роки тому назад. Але якщо у нього буде бажання взяти в оренду на 49 років Кадетський корпус і зробити там гарний мистецький клуб, я погоджуся і буду переконувати всіх депутатів, щоб підтримати це рішення.

За словами Мамая, вартість консервування буде коштувати місту близько 50 мільйонів гривень. Ці кошти будуть отримані за рахунок перевиконання бюджету.

119 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов