Петицію щодо зносу МАФів у Полтаві "взяли до відома"

Депутати міської ради на засіданні комісії з містобудування та архітектури вирішили взяти до відома петицію від полтавців про знесення тимчасових споруд на Соборності.

Ця петиція на сайті міської ради набрала необхідну кількість голосів та надійшла на розгляд депутатів.

За словами головного архітектора міста Миколи Шевельова, нині на цій вулиці – 54 тимчасових споруди, з яких десять - стаціонарних, 23 майданчики сезонного використання та 21 пересувна споруда.

До бюджету від діяльності цих споруд надходить 120 тисяч гривень за сезон.

Депутат Вадим Ямщиков заявив, що розміщення тимчасових споруд у так званій "зоні А" – порушення законодавства. Головний архітектор із цим погодився.

На противагу йому депутат Тимофій Гаєвий зазначив, що люди голосують своїми коштами, відвідуючи всі ті тимчасові споруди та літні майданчики, якими забудували центр міста. А це значить, за його логікою, що вони там потрібні.

Проте МАФи мають бути приведені до єдиних архітектурно-будівельних норм.

Опозиційні депутати Юліан Матвійчук та Дмитро Сенчакович наголосили на тому, що необхідно думати про збереження історичного обличчя міста, а не лише про шлунки людей та податки підприємців.

У підсумку депутати вирішили взяти до відома цю петицію, проголосували за це одноголосно. Тож чи впроваджуватимуть це прохання полтавців у життя, не відомо. 

93 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов