Керівники Беланівського ГЗК спростували заяви протестувальників

Керівники Беланівського гірничо-збагачувального комбінату поспілкувалися з журналістами, щоб донести свою позицію до громадян і спростувати слова протестувальників, які говорили про екологічне лихо під час перекриття траси «Полтава-Кременчук».

Зокрема, йшлося про те,  що руда на Біланівському родовищі - радіоактивна, а експертиз про початок роботт БГОКу немає.

Як заявив ЗМІ техдиректор ГЗК Віталій Корнієнко, БГЗК ​​має всі необхідні дозвільні документи, висновки експертиз як українських так і зарубіжних інститутів і організацій, де сказано, що радіації на родовищі немає.

Також немає в родовищі і уранових руд.

Головний юрист БГЗК Максим Байдак розповів, як проводилася експертиза проекту будівництва та які інститути проводили оцінку впливу комбінату на екологію.

Так, 9 вересня 2015 року пройшли парламентські слухання з екології, під час яких БГЗК ​​зобов'язали провести експертизу проекту.

В рамках даної експертизи провели громадські слухання, а також всі документи надані на експертизу в компетентні установи. 30 серпня 2016 року Мінекології дало позитивну оцінку проекту - БГЗК ​​безпечний для навколишнього середовища.

Пізніше була проведена комплексна експертиза усього проекту і в квітні 2017 року отримано висновок, що плановане будівництво відповідає всім нормам.

Нагадаємо, сьогодні селяни провели акцію протесту з перекриттям траси

68 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов