Обласна влада вживає заходів для забезпечення стабільних цін на хліб

У заступника голови облдержадміністрації Олени Адамович відбулася робоча нарада щодо стану формування регіональних ресурсів продовольчого зерна пшениці та жита врожаю 2012 року

В першу чергу для потреб підприємств хлібопекарної галузі з метою забезпечення населення області хлібом масових сортів споживання за стабільними цінами.

У роботі наради взяли участь начальник управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації БУГРІЙ М.І. та представники ГК «Формула смаку».

Під час наради були обговорені орієнтовні завдання щодо укладення угод із закупівель зерна продовольчої пшениці, жита урожаю 2012 року хлібозаводами за власні кошти підприємств для формування регіональних ресурсів зерна на маркетинговий 2012-2013 рік відповідно до укладених меморандумів про співпрацю та взаєморозуміння між обласною державною адміністрацією та провідними хлібопекарськими підприємствами області.

За результатами наради доручено управлінню з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації доопрацювати та довести до виконання вищезазначені завдання із врахуванням пропозицій районних державних адміністрацій та хлібопекарських підприємств області.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов