Начальник Держекоінспекції у Полтавській області прокоментував вирок громадському інспектору, якого спіймали на хабарі

Начальник Державної екологічної інспекції у Полтавській області Вадим Осипенко пояснив, що у лавах організації залишаться тільки ті співробітники, які готові працювати чесно.

Нагадаємо, 16 лютого цього року громадський інспектор Максим Солод вимагав гроші у приватного підприємця за те, що приховає правопорушення. Для правдоподібності шахрай показував підроблений акт перевірки  про порушення природоохоронного законодавства.Працівники прокуратури затримали екоінспектора в той час, коли приватний підприємець передавав йому гроші у власному автомобілі.

22 травнявідбувся суд, на якому шахрай визнав свою провину повністю. Київський райсуд Полтави назначив штраф Максиму Солоду у розмірі 9 350 грн.

Громадський інспектор з охорони довкілляне є працівником Державної екологічної інспекції. Інспектори виконують свою роботу паралельно з основною, безоплатно, на громадських засадах. Громадським інспектором може стати людина, яка мінімум 2 роки працювала у сфері охорони довкілля. Для допуску до іспиту здобувач надає заяву та подання від організації,  що його рекомендує.

Кожен громадський інспектор закріплюється за підрозділом ДЕІ або за державним   інспектором. Громадський інспектор може брати участь у перевірках тільки за направленням Екоінспекції або спільно з її співробітниками.Протягом 2016-17 років Держекоінспекція у Полтавській області таких направлень не видавала.

Начальник Державної екологічної інспекції в Полтавській області Вадим Осипенко говорить, що вони проводять роз’яснювальну та просвітницьку роботу:

— Екологічним інспектором, як державним, так і громадським, повинна бути людина, яка не карає, а допомагає. У наших лавах залишаться тільки ті співробітники, що працюють чесно. Для боротьби з іншими ми будемо співпрацювати з правоохоронними органами.

Вадим Осипенко зазначив, що наприкінці травня в Екоінспекції для співробітників провели семінар з питань запобігання і протидії проявам корупції. Його проводив Володимир Божко, доцент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Прес-служба Полтавської ОДА

52 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов