• Головна
  • Начальник Держекоінспекції у Полтавській області прокоментував вирок громадському інспектору, якого спіймали на хабарі
13:34, 7 червня 2017 р.

Начальник Держекоінспекції у Полтавській області прокоментував вирок громадському інспектору, якого спіймали на хабарі

Начальник Державної екологічної інспекції у Полтавській області Вадим Осипенко пояснив, що у лавах організації залишаться тільки ті співробітники, які готові працювати чесно.

Нагадаємо, 16 лютого цього року громадський інспектор Максим Солод вимагав гроші у приватного підприємця за те, що приховає правопорушення. Для правдоподібності шахрай показував підроблений акт перевірки  про порушення природоохоронного законодавства.Працівники прокуратури затримали екоінспектора в той час, коли приватний підприємець передавав йому гроші у власному автомобілі.

22 травнявідбувся суд, на якому шахрай визнав свою провину повністю. Київський райсуд Полтави назначив штраф Максиму Солоду у розмірі 9 350 грн.

Громадський інспектор з охорони довкілляне є працівником Державної екологічної інспекції. Інспектори виконують свою роботу паралельно з основною, безоплатно, на громадських засадах. Громадським інспектором може стати людина, яка мінімум 2 роки працювала у сфері охорони довкілля. Для допуску до іспиту здобувач надає заяву та подання від організації,  що його рекомендує.

Кожен громадський інспектор закріплюється за підрозділом ДЕІ або за державним   інспектором. Громадський інспектор може брати участь у перевірках тільки за направленням Екоінспекції або спільно з її співробітниками.Протягом 2016-17 років Держекоінспекція у Полтавській області таких направлень не видавала.

Начальник Державної екологічної інспекції в Полтавській області Вадим Осипенко говорить, що вони проводять роз’яснювальну та просвітницьку роботу:

— Екологічним інспектором, як державним, так і громадським, повинна бути людина, яка не карає, а допомагає. У наших лавах залишаться тільки ті співробітники, що працюють чесно. Для боротьби з іншими ми будемо співпрацювати з правоохоронними органами.

Вадим Осипенко зазначив, що наприкінці травня в Екоінспекції для співробітників провели семінар з питань запобігання і протидії проявам корупції. Його проводив Володимир Божко, доцент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Прес-служба Полтавської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #хабар #екоінспекція
Оголошення
live comments feed...