Майже 8 мільйонів гривень виділено з міськбюджету пільговикам та громадським організаціям

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради було прийнято рішення про виділення понад семи мільйонів гривень на матеріальну допомогу незахищеним категоріям населення та благодійним організаціям.

Зокрема,  177 тисяч гривень виділено для виплати матеріальної допомоги сімом мешканцям міста за особистими зверненнями. По тисячі гривень отримають учасники бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення – мешканцям міста Полтава. По дві тис.грн виділено двом родинам, в яких померли учасник бойових дій (воїн – інтернаціоналіст) та учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії.

Двадцять тисяч гривень матеріальної допомоги отримає родина на лікування дитини з онкологічною патологією.

Найбільша стаття витрат – це матеріальна допомога медикам. До професійного свята особи, що працюють у закладах, установах, громадських та інших організаціях галузі охорони здоров'я отримають по 600 гривень. Загальна сума виплат складе 7 млн. 300 тис.грн.

Крім того, реабілітаційний центр «Вихід є» отримає 120 тисяч гривень, а ГО «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» - 190 тисяч гривень для проведення реабілітації дітей-інвалідів до 18-ти років, хворих на дитячий церебральний параліч та інших, яким показано надання медичних послуг з реабілітації (лікування) в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» м.Трускавець. 

24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов