Полтавська влада святкуватиме 75-річчя області цілий місяць

Про це йшлося на засіданні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

Буде створено оргкомітет, проте це не основний захід у святкуванні.

Традиційно скрізь по області відбудуться урочисті збори, святкові концерти та покладання квітів. На святкування хочуть запросити багато гостей із інших областей, а також Росії. Для них заплановано екскурсійні маршрути та організація театралізованих показів, в яких відобразять історію області.

Також відзначатимуть нагородами представників виробництва, діячів науки і культури Полтавщини. Окремо вітатимуть тих, хто народився 75 років тому, та тих, хто народиться в день 75-річчя – 22 вересня. Для символічного вітання розробили в області спеціальну грамоту, проте її дизайн ще корегують.

«На цій грамоті треба продемонструвати у вигляді мапи досягнення нашого краю, – зауважив Валерій Пархоменко. – Адже наша область багата і сільським господарством, і промисловістю».

Святкування почнеться з традиційного Сорочинського ярмарку, який відкривається через місяць. На нього чекають самого Януковича, проте невідомо, чи той приїде.

Нагадаємо, область засновано 22 вересня 1937 року указом Президії Верховної Ради СРСР, коли Харківську область було поділено на Харківську і Полтавську. Тоді Полтавщині виділили три райони Київської області, які до 1920-х років входили до складу Полтавської губернії. Проте Красноградський район Полтавщині не повернули (у складі Харківщини), як й інші історичні землі Полтавщини - Роменщину і Прилуки.

А 1954 року у зв`язку з утворенням Черкаської області, у Полтавщини "умикнули" Золотоніський та  ще два райони і включили їх до складу сусідньої області. Адміністративну реформу успішно проігнорували, тому Полтавщину в історичних землях навряд чи найближчим часом відродять. Про це мабуть, влада не згадає.

63 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов