В студентському парку Полтави не працює обіцяний wi-fi (ФОТО)

В студентському парку обіцяний цілодобовий вайфай вже не працює. В цьому сьогодні переконалася «Полтавщина».

Минулого року, напередодні дня міста, в студентському парку поряд з педагогічним університетом урочисто відкрили вільну зону вайфай.

Міський голова Полтави Олександр Мамай тоді запевнив, що це перша така зона в Україні, яка створена саме на вулиці. Майже рік назад зона покриття у парку поширювалася на весь парк. Цілодобово швидкість складала 30 мегабіт за секунду.

Але все безкоштовне, як завжди, колись завершується. Полтава не стала винятком. Чи то студенти роз’їхались, чи грошей стало шкода, але факт залишається фактом — вайфай не працює.

— В Полтаві, як завжди щось гарне зроблять, потім заберуть, — говорить відвідувач парку Антон. — Навіщо чіпляти таблички про зону безкоштовного доступ до вайфай, якщо в дійсності вона відсутня.

Коли послуга відновиться — ніхто не знає. Безкоштовно «погуглити» на свіжому повітрі полтавчанам не вдасться, а про вільний доступ до мережі нагадують лише таблички.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов