Студенти-нафтовики із ПолтНТУ зможуть пройти стажування в китайському університеті

Делегація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка перебувала з робочим візитом у провідних китайських вищих навчальних закладах: Китайському університеті нафти та Пекінському технологічному інституті.

Під час якого проректор із наукової та інноваційної роботи Володимир Муравльов та в. о. проректора з міжнародних зв’язків і співробітництва Олег Дурманенко підписали угоди про співробітництво між кафедрами ПолтНТУ та КУН і меморандум про обмін науково-педагогічними працівниками між полтавським університетом та ПТІ, також обговорили з керівництвом ВНЗ шляхи подальшої співпраці між університетами.

Перебуваючи в Китайському університеті нафти з робочим візитом, представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка обговорили питання участі науковців КУН в Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи розвитку нафтогазового комплексу», яка відбудеться в Полтаві 26 – 28 вересня 2012 року під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. За результатами домовленості китайська сторона підтвердила участь у міжнародній конференції, на яку прибуде делегація з 5-ти осіб на чолі з проректором КУН Ган Вензге.

Крім того, визначено, що Китайський університет нафти виступить гарантом з китайської сторони по створенню Інституту Конфуція в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Делегацією досягнуто домовленості про систематичний обмін викладачами та розробки спільних наукових досліджень. Під час візиту підписано два договори з ректором КУН Чжаном Лайбінем, які спрямовані на співробітництво кафедр видобування нафти і газу та геотехніки й обладнання нафтових і газових промислів ПолтНТУ зі школою нафтопромислової справи та кафедрою буріння нафтогазових свердловин КУН, якими зокрема передбачено: обмін науково-педагогічними працівниками й аспірантами, спільні публікації та обмін ними, проведення спільних наукових досліджень.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов