Сергій Тігіпко: «Криза подолана!»

Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні заявив про закінчення економічної кризи в Україні, чому, за його словами, неабиякою мірою сприяли соціальні ініціативи президента України Віктора Януковича.

"Те, що ми зробили, реалізуючи соціальні ініціативи президента, - Це правильний крок у будь-якій ситуації Ми підвищили трудові пенсії для 12,9 млн людей, почали підвищувати пенсії військовим, підвищили виплати інвалідам війни, інвалідам Чорнобиля, регресники», - нагадав Тігіпко.

"Сьогодні ми маємо економічне зростання, стабільні ціни, зростання обсягів внутрішньої торгівлі. Не потрібно перебільшувати проблеми і лякати людей кризою." - процитувала віце-прем'єра прес-служба Кабміну.

За словами Тігіпка, навіть якщо щось трапиться в Європі, від ситуації в якій чимало залежить вітчизняна економіка, в уряді знають, що робити, а саме:

"Перше. Стимулювати внутрішній попит, друге - допомогти найбіднішим людям, третє - максимально підтримати бізнес, четверте - стимулювати місцеву владу до залучення інвесторів".

27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня