Полтавські двірники поскаржилися на недоплати та умови роботи

Після організації у Полтаві єдиного ЖЕКу у вигляді «ЖЕО № 2» у двірників цього підприємства погіршилися умови роботи. Про це нам повідомила двірник, яка побоялася назвати своє ім’я через страх бути звільненою. Для зручності назвемо її Тетяною.

— Раніше, коли я працювала у ЖЕКу, який зараз розформували, у нас біла чітка інформація по зарплаті, — розповіла жінка. — Ми знали, що зарплата буде 20-23 числа. Якщо була затримка, то про це завчасно повідомляли. А тепер навіть «корішків» не дають, тому я орієнтуюся по чекам з банкомату. За травень у мене 4 чеки, я нарахувала 1900 грн., але що це за гроші — невідомо. Сказали, що ми отримали 500 грн. авансу за червень, але правда це чи ні — двірники не знають. Особисто я недорахувала 300 грн. до зарплати, яка у мене була до розформування. Зателефонувала у бухгалтерію, а там мені відповіли, щоб я не заважала працювати, бо дзвонять ще 50 двірників із таким ж запитаннями, що і у мене. Сказали, щоб я більше їм не дзвонила. Ото і все.

Також двірникам перестали видавати мило та гумові перчатки. Зі слів Тетяни, майстер сказав двірникам, щоб купували мило та перчатки за свої гроші, яких у них немає. Двірники поки що терплять, бо переважна більшість із них — це люди пенсійного та передпенсійного віку.

Скарги про несвоєчасну зарплату надходили від двірників суперЖЕКу і раніше. Тоді начальник КП «ЖЕО № 2» Олександр Ландар відповів нам, що заборгованості перед двірниками немає, а анонімні дзвінки — це «несерйозно».

Також залишилася проблема заборгованості перед звільненими працівниками вже колишніх ЖЕКів. За нашою інформацією, мова йде про 100 тисяч гривень.

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов