Податківці розкрили центр, який проконвертував 92 млн грн

Працівники податкової міліції Полтавської області припинили діяльність міжрегіонального «конвертаційного» центру, яким проконвертовано близько 92 млн.грн.

У липні поточного року працівниками податкової міліції ДПС у Полтавській області припинено діяльність міжрегіонального «конвертаційного» центру, який надавав послуги суб'єктам господарювання Полтавської, Дніпропетровської,Черкаської та Київської областей з конвертації безготівкових коштів у готівку з використанням «фіктивних» підприємств, повідомив прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області Дмитро Скобельський.

Схема діяльності «конвертаційного» центру полягала  в  наданні легальним суб'єктам господарювання - «замовникам» документів на формування витрат, в тому числі податкового кредиту з податку на додану вартість. Для переведення безготівкових грошових коштів у готівку використовувались банківські рахунки близько 17 фіктивних фірм, відкритих  в одній із філій банківської установи.

Усього протягом двох років функціонування «конвертаційного» центру зловмисниками проконвертовано близько 92 млн грн.

Під час обшуків за місцями реєстрації підприємств та учасників «конвертаційного» центру вилучено печатки, чекові книжки та іншу фінансово-господарську документацію «фіктивних» підприємств. Заблоковано на рахунках майже півмільйона гривень «тіньових» коштів. За фактом створення суб'єктів підприємницької діяльності з метою прикриття незаконної діяльності  порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 205 Кримінального кодексу України  (фіктивне підприємництво). Тривають заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов