Прокуратура направила до судів удвічі більше корупційних справ

У цьому році до судів прокуратура області направила вдвічі більше кримінальних справ про корупційні злочини (42 справи), ніж минулого.

Про це повідомив на прес-конференції прокурор Полтавської області  Андрій Миронов.

Прокурор та його заступники звітували про підсумки роботи у першому півріччі поточного року. Крім корупції, ефективніше боролися й з хабарництвом у сфері земельних відносин та протидіяли адміністративній корупції. Прокурор області повідомив, що до судів направлено 63 протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.

Викрито і спрямовано до суду 56 справ про розкрадання бюджетних коштів. Для прикладу, на цей самий період минулого року таких справ у суді було лише 17. Станом на 1 липня цього року по таких справах уже в ході слідства вдалося повернути до місцевих бюджетів понад 2,4 млн грн

За результатами прокурорських перевірок, захищаючи конституційні права, свободи громадян та інтереси держави, порушено 172 кримінальні справи. Притягнуто до відповідальності 508 працівників контролюючих органів, а до бюджету відшкодовано 24,7 млн. грн.

Завдяки втручанню прокуратури за ці 6 місяців громадяни отримали 26 млн грн своєчасно не виплаченої зарплати.

Вжитими заходами представницького характеру майже у п'ять разів збільшилася кількість задоволених судами позовів в інтересах громадян (на 9,3 млн грн). а сума заявлених позовів в інтересах держави склала майже 64 млн грн.

Активізували роботу щодо реального виконання судових рішень за позовами прокурорів. Упродовж поточного року за рішенням суду стягнуто коштів на суму 27,5 млн грн на користь державного бюджету відшкодовано 7,8 млн грн

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов