Київським журналістам показують туристичну Полтавщину

Від 5 по 7 липня для журналістів з м. Києва відділ з питань туризму і курортів Полтавської ОДА організував прес-тур «Полтавщина туристична». Вн проходить за маршрутом: м. Київ – смт Велика Багачка – смт Опішня Зіньківського району - м. Київ.

6 липня учасники туру оглянули санаторій «Псьол»,  головним багатством якого є хлоридно-натрієва слаболужна мінеральна вода «Великобагачанська», що видобувається з власних свердловин глибиною 300 м, розташованих на його території,  яка використовується для питного лікування і зовнішнього застосування, ознайомляться з кінним маршрутом, візьмуть участь у сплаві на плоту по р. Псел та культурно-мистецькому святі «Івана Купала» (смт Велика Багачка).

На сьогодні запланували - переїзд до смт Опішні Зіньківського району - столиці українського гончарства, огляд Національного музею-заповідника українського гончарства, що є багатофункціональним науково-дослідним і культурно-освітнім закладом, аналогів якому немає на всьому пострадянському просторі, та який володіє найбільшою в Україні колекцією традиційної кераміки.

Учасники прес-туру відвідають музей - садибу відомих гончарів - родини Пошивайлів, музей - садибу Олександри Селюченко - відомої майстрині дитячої глиняної іграшки, Центр духовного відродження із виставкою сучасних гончарних виробів, музей - садибу філософа й колекціонера опішнянської кераміки Леоніда Сморжа.

По закінченні екскурсійної частини подорожі відбудеться відкриття туристичного маршруту з активним способом пересування (вело та пішохідного),  смт Опішня (огляд картосхеми, маркування), що є спільним проектом громадського об'єднання «ВелоПолтава», Полтавської обласної федерації спортивного туризму України, туристсько-спортивного клубу «Спелерс», приватного підприємця Олександра Кудинця.

О 13 годині за круглим столом за участю заступника голови  обласної державної адміністрації Шадчнєва Віктора Миколайовича та виконавчого директора асоціації «Туристичний прес-клуб України» Царука Володимира Васильовича, представників громадськості та малого підприємництва (об'єкт зеленого туризму та центр туристичної інформації  смт Опішня «Старий хутір») учасники прес-туру обговорять актуальні проблеми туристичної галузі.

Завершальним етапом стане прес-конференція, на якій підіб'ють підсумки прес-туру «Полтавщина туристична» та розглянуть подальші перспективи просування туристичного продукту на теренах України.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов