Полтавська влада дає дотації на молодняк

Нещодавно заступник голови Полтавської облдержадміністрації Володимир Замикула узяв участь у роботі селекторної наради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Головним питанням, яке обговорювали присутні, було питання ходу проведення роботи з прийому документів та виплати дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби. Не зважаючи на обсяг проведених робіт, аграрії констатували: темпи використання бюджетних коштів поки що незадовільні. Про це повідомили у прес-служби Полтавської ОДА.

Так. станом на 4 липня поточного року прийнято документи від 29 тис. фізичних осіб, що, зважаючи на наявність 405 тис.голів молодняку віком до 15 місяців, є недостатнім показником. У державі вже проідентифіковано 153 тис.голів молодняку, тобто це те поголів’я, на яке вже сьогодні можна оформити дотацію.

Стосовно ситуації у Полтавській області, Володимир Замикула відмітив: станом на 5 липня 2012 року прийнято документи на виплату дотації на 2338 гол. молодняку. В області продовжується робота з ідентифікації. А це має посприяти прискоренню подачі документів. Питання виплати спеціальної бюджетної дотації знаходиться на жорсткому контролі в облдержадміністрації. Про хід виконання робіт звітують щодня. Для надання практичної допомоги в оформленні дотації на місцях у нашому регіоні створено спеціальні мобільні групи.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов