Полтавський бізнес демонстрували на виставці

У рамках міжрегіонального бізнес-форуму «Влада і бізнес партнери», який проходив сьогодні в Полтаві, відбулася виставка, на якій представили доягнення полтавського бізнесу.

Можна було зі стендів побачити  напрямки та сфери розвитку малого підприємництва у Полтавській області, а також стратегію реалізації бізнесових проектів в регіоні.

Розташували експозицію у фойє Червоної зали Полтавської обласної ради (вул. Жовтнева,45).

Результати роботи досягнень продемонстрували стенди Фонду підтримки підприємництва Полтавської міської ради, проект «Полтавщина інвестиційна», Державна служба зайнятості, Головне управління Держкомзему у Полтавській області, Решетилівська майстерня художніх промислів.

Про перспективи розвитку зеленого туризму на Полтавщині дізнавалися зі стенду Регіонального відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму у Полтавській області.

Присутнім пропонували  поласувати медом, хлібом та булками «Нашої паляниці», ягодами з полів семенівського приватного підприємця Миколи Дикуна тощо.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов