Хто з депутатів Полтавщини здав рідну мову

Цього дня 248 депутатських карток (саме карток, бо багато депутатів відпочиває після каторжної праці з "покращання життя вже сьогодні"), проголосували за прийняття законопроекту “Про засади державної мовної політики” наприкінці робочого дня.

Коментар глашатая "покращувачів" Михайла Чечетова влучно пояснює реальний стан речей: "Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят. Я не знаю, что они будут делать на выборах".

Незважаючи на те, що Полтавщина і Полтава зокрема є більшістю україномовна, депутати з Полтавщини також внесли внесок в цей акт зради інтересів виборців.

Полтавщина має знати своїх героїв. Отже, за розкол України за мовною ознакою проголосували:

- Андрій Веревський (Полтава, фракція ПР)

- Олег Надоша  (Кременчук, фракція ПР).

- Сергій Гордієнко (Полтавщина, фракція КПУ).

Нагадаємо, що обидва народні обранці потрапили до парламенту за списками БЮТу - Веревський у 2007 році.  А головний ідеолог ВО "Батьківщина" на виборах-2006 Олег Надоша втік до регіоналів ще раніше - ще у 2006 році, за що його включили до списку ПР на виборах-2007. Як пам"ять про ті часи зберігаю календарик БЮТ "Весна переможе", де у вихідних даних значиться "Відповідальний за випуск О.Надоша".

Щодо  Гордієнка, то принаймні я не чув, щоб він користувався іншою мовою, крім української. Але чомусь рідна мова йому також стала непотрібна.

Просимо запам"ятати ці славні імена, щоб пригадати їм сьогоднішнє голосування у майбутньому.

Андрій Веревський

Олег Надоша

Сергій Гордієнко

159 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов