Вступна кампанія у Полтаві: у педуніверситет просяться зі 139 балами по ЗНО

З 2 липня у Полтаві почали прийом заяв від абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

Випускники 2012 мають право подати документи до 5 вищих навчальних закладів, на 3 спеціальності в кожному.

У полтавському педуніверситеті сьогодні зранку прийняли вже понад 100 заяв.

– Попри те, що цього року прохідний бал складає 140 з профільного предмету та 124 з непрофільних, до приймальної комісії звертаються й ті, хто набрав 138 та 139,5 балів, – розповів про особливості вступної кампанії Павло Хоменко, відповідальний секретар приймальної комісії ПДПУ. – Ми пояснюємо, що не маємо права допускати їх до екзаменів, правила прийому не дозволяють.

Державне замовлення у педуніверситеті не змінилося: 500 місць. Це на 150 – 170 більше, ніж у 2011 (тоді кількість випускників була надзвичайно малою) і майже стільки, скільки й у 2010 році. Нових спеціальностей не заплановано.

Загалом, прийом документів триватиме до 31 липня.

Як повідомляє сайт Освіта.ua, рейтингові списки будуть сформовані вишами за кожною окремою спеціальністю, що будуть підлягати коригуванню у відповідності зі строками вступної кампанії. Перші рейтингові списки із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування на бюджет, мають бути оприлюднені вузами 1 серпня. Починаючи з 10 серпня розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання.

22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов