У Полтаві відбулася фотовиставка до 71 річниці Акту відновлення Української Держави та 105 річниці від Дня народження Романа Шухевича (ФОТО)

Вона була присвячена героїчній сторінці визвольної боротьби українського народу за незалежність.

Організаторами даного заходу виступили місцеві осередки громадських організацій «Молодіжного Націоналістичного Конгресу» та «Української справи», повідомляє прес – служба Полтавського МНК.

«Досить приємно що на Східній Україні, є люди, які займаються просвітницькою діяльністю у цьому питанні. Потрібно ламати заангажовані радянські стереотипи у підходах до нашої історії, і дана виставка є досить гарним способом у цій справі» - зазначив відвідувач виставки Володимир Ярошенко.

«Виставка фактично була розміщена в центрі міста. Нас дуже приємно вразила реакція пересічних полтавців, які її відвідали. До того ж це люди як молодого та так і похилого віку, і всі вони з цікавістю і схваленням віднеслися до нашого заходу. Це не може не радувати…» - зазначив один із організаторів, член МНК Дмитро Сологуб.

«В наш час активно відбуваються процеси рерадянізації  та однобокого висвітлення історії, започатковані нинішньою владою. Тому я певен, що доносити правдиву інформацію людям просто необхідно і ми і надалі будемо це робити» - сказав керівник «Української справи» Віктор Стеблянко.

Насамкінець організатори зазначили, що подібні заходи і надалі будуть відбуватися у нашому місті, бо як говорив один із ідеологів українського націоналізму Дмитро Донцов: «Не звільнимося політично, доки не звільнимося духовно».

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов