У Кременчуцькій колонії - традиційна «Червона калина»

30 червня за багаторічною доброю традицією в Кременчуцькій виховній колонії відбувся ХХІ фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина».

Концертна програма та номери художньої самодіяльності, підготовлені вихованцями, співробітниками установи та їх дітьми, були присвячені Полтавщині та рідному місту Кременчуку.

"Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть! Зі сцени лунали пісні, вірші, у динамічних танках та сценках вихованці проявляли свою любов до рідної землі, - повідомляє Олена Удовицька, начальник сектору по роботі з особовим складом Кременчуцької виховної колонії. - Полтавський край здавна відомий талантами. З чистої криниці народних, обрядових, сімейно-побутових, чумацьких, козацьких пісень про кохання черпала натхнення легендарна піснетворка і співачка Маруся Чурай. З Полтавою і Полтавщиною пов’язане життя і діяльність багатьох митців, музикантів, етнографів, як тих, хто тут народився, так і тих ,кого життєва і творча доля привела в наш край.

Вихованці згадали чарівника української пісні, талановитого композитора та земляка Миколу Лисенка, відомого світові композитора Ісаака Дунаєвського, Платона Майбороду та Олександра Білаша, письменників Миколу Гоголя, Івана Котляревського, Бориса Олійника, філософа Григорія Сковороду, гумористів Олександра Ковінька та Остапа Вишню. А як було не згадати та не побувати разом на відомому в усьому світі Сорочинському ярмарку, найбільшому і найгаласливішому в усьому світі!"

В присутності товаришів та батьків в святковій обстановці вихованці отримали паспорти. Начальник Кременчуцької виховної колонії Юрій Величко подякував юнакам за свято, яке вони подарували гостям та зазначив, що Полтавщина була і залишається в кожному серці наймилішою та найкращою країною.

Естафета Червоної колонії рушила з Полтавської землі, крокуючи до Самбірської виховної колонії на Львівщину.

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов