У Полтаві склали рейтинг найбільш аварійних ділянок дорiг

  Згідно зі статистикою, щодня у Полтаві реєструється 4 дорожньо-транспортних пригоди і ще стільки ж фіксують згідно з європротоколом, який водії можуть скласти самостійно, за умови відсутності потерпілих.

У Полтаві є кілька особливо небезпечних ділянок, де кількість аварій значно перевищує середній показник.

Такі «гарячі точки» на мапі міста: площа Зигіна, дорога поблизу ТРЦ «Конкорд», на перехресті вулиць Європейської та Пушкіна, Європейської та Небесної Сотні, а також на перехресті вулиць Шолом-Алейхема, Панянки, Героїв Крут та Підмонастирської.

На площі Зигіна складно пересуватися як пішоходам, так і водіям, через складний кільцевий рух та короткий період часу для подолання проїзної частини. А от поблизу ТРЦ «Конкорд» проживає велика кількість людей із вадами зору, і тут доречно було б розмістити світлофор із звуковим додатком.

Загалом, лише за 3 місяці цього року в Полтаві сталося близько 360 ДТП. З них 300 – із матеріальними збитками та 60 пригод, у результаті яких були завдані тілесні ушкодження (одна людина померла). Торік зареєстрували 1 141 ДТП у Полтаві.

У 236 ДТП було завдано тілесних ушкоджень (із них 14 людей померло), 905 ДТП – із ушкодженням автомобілів.

Найчастіше ДТП відбуваються з двох причин: унаслідок наїзду транспорту на пішохода через перехід проїзної частини у невідповідному місці чи зіткнення кількох транспортних засобів, пише Громадське.ТБ. Полтава.

Рейтинг найбільш проблемних перехресть і доріг у місті за цей та минулий роки, де аварії трапляються найчастіше:

  • Перехрестя вулицьЄвропейська- Патріарха Мстислава (4 ДТП із потерпілими, 10 – із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Сінної – Пушкіна (3 ДТП із потерпілими, 3 із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Соборності – Зіньківської – Халтуріна – Маршала Бірюзова (площа Зигіна), (1 ДТП із потерпілими, 19 із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Європейської – Пушкіна (1 ДТП із потерпілими, та 6 із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Європейської – Небесної Сотні (1 ДТП із потерпілими, 5 із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Шолом-Алейхема – Панянки – Героїв Крут – Підмонастирської (1 ДТП із потерпілими, 4 із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Небесної Сотні – Стрітенської (1 ДТП із потерпілими, 3 із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Маршала Бірюзова – Ковпака (1 ДТП із потерпілими, 3 із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Маршала Бірюзова – Петра Юрченка (8 ДТП із матеріальними збитками)
  • Перехрестя Європейської – Шевченка (6 ДТП із матеріальними збитками).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов