У Полтаві визначили переможців творчого конкурсу малюнків

На Полтавщині працівники Управління превентивної діяльності ГУНП та Управління патрульної поліції Полтави визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу з безпеки дорожнього руху "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху".

Участь у конкурсі брали хлопчики й дівчатка з усієї області, які змагалися за трьома віковими категоріями - віком від 5 до 9 років, від 10 до 13 років та від 14 до 17 років.

На конкурс діти подали малюнки, аплікації, фотографії, керамічні вироби та інші тематичні роботи з безпеки дорожнього руху.

У своїх роботах школярі відобразили різні дорожні ситуації, наслідки незнання і недотримання Правил та закликали усих учасників дорожнього руху поважати один одного на дорогах заради збереження підростаючого покоління та найціннішого, що має людина - власного життя.

Роботи переможців обласного етапу будуть направлені для участі у Всеукраїнському конкурсі, який відбудеться у травні в Києві. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов