Полтавців запрошують зробити місто чистішим

Полтавців запрошують долучитися до Всеукраїнської соціально-екологічної акції та взяти участь у конкурсі.

29 квітня 2017 року відбудеться чергова наймасштабніша всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» – найбільше прибирання в Україні.

«Зробимо Україну чистою разом!» – акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

«У Полтаві цьогоріч плануємо зосередити зусилля на прибиранні та розчищенні Прирічкового парку на річці Ворскла (від готелю "Турист" до самої траси "Київ-Харків").

Саме тут буде центральна локація "Зробимо Україну чистою разом" у Полтаві» - розповіла координатор проекту Юлія Городчаніна.

Також можна запропонувати власну локацію, де Ви хочете колективом організації чи компанією друзів організувати прибирання.

Завчасно необхідно погодити з організаторами місце (для забезпечення вивозу сміття та вторсировини).

Організатори забезпечують вивіз сміття та частково інвентар.

Щоб приєднатися до акції, потрібно заповнити форму реєстрації  чи зателефонувати (095) 80-90-100.

В акції можуть брати участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства й установи, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Торік участь в заході взяли більше 700 полтавців, завдяки чому було зібрано 54 080 л сміття.

В рамках акції відбудеться прибирання з роздільним сортуванням сміття. Стратегічною метою проекту є формування в населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

Також  оголошено місячник сортування сміття серед шкіл міста «ЧистоТак!», що діятиме до 21 квітня включно.

Переможці конкурсу отримають цінні подарунки.

2 (2)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов