Попередження: У Полтаві готуються погроми підприємців

З багатьох джерел надійшла інформація про те, що полтавських підприємців закладів "Мафія", "Львівська кав'ярня", "Нью Йорк піца" та інших залякують, що в п'ятницю до них прийдуть бойовики та радикали від "Свободи" та "Нац. Корпусу" громити їхні заклади.

Як повідомив депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук, це - повна маячня.

"Матковський та Мамай хочуть зробити погроми в центрі Полтави, користуючись ім'ям "Свободи", аби залякати підприємців нашого міста... Прошу підприємців зберігати спокій,  не реагувати на ці провокації", - зазначив депутат.

За його словами, також готуються титушки з національною символікою, щоб пройти рейдом по вул. Соборності та влаштувати погроми в місті.

"Наголошую, в п'ятницю ми особисто розставимо патрулі, аби не відбулося цих провокацій! Зразу скажу що це не стосується незаконної забудови перед Універсамом Полтава, де люди зробили документи на 11 МАФів, а залили бетоном капітальну забудову. Доки ви не пред'явите документів на капітальну забудову - вимагаємо припинити будівництво об'єкту!", додав депутат.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов