Чи готові полтавці до екстреної евакуації

  Голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав доручення про перевірку регіону на випадок необхідності екстреної евакуації жителів. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

Як відомо, на Харківщині, в Балаклії, сталася надзвичайна подія з вибухами артскладів. І потрібна була повна евакуація жителів Балаклії та прилеглого села - понад 30 тисяч осіб.

Полтавці вирішили перевірити, чи готові до подібної евакуації населення, розміщення та харчування людей.

Зокрема, тепер триватиме перевірка роботи евакуаційних комісій та евакуаційних органів, чи укладені угоди з перевізниками на такий випадок та інші аспекти.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов