Відголосок бойових дій знайшли на полі Полтавської битви

 Годину назад патрульні отримали інформацію про виявлення предмета, схожого на боєприпас неподалік Поля Полтавської битви.

На місці інспектори дійсно виявили вісім предметів, за зовнішніми ознаками схожих на артилерійські снаряди часів Другої світової.

До місця знаходження небезпечної знахідки одразу було обмежено доступ стороннім.

Викликано рятувальників та слідчо-оперативну групу, які надалі займатимуться знешкодженням боєприпасів.

Патрульні нагадують: зовнішній вигляд предмета може приховувати його справжнє призначення. Не чіпайте підозрілі предмети, які можуть виявитись вибуховими пристроями, - це може призвести до їх вибуху, численних жертв та руйнувань. Поясніть дітям, що будь-який предмет, знайдений на вулиці або у під’їзді, може становити небезпеку для життя. У разі знаходженні вибухонебезпечного пристрою: - не підходити до предмету, не торкатися і не пересувати його, не допускати до знахідки інших людей. - припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету. - не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух).

Про всі факти виявлення підозрілих предметів негайно інформуйте на «102».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов