На реставрацію полтавської філармонії "підкинуть" ще 10 млн грн

Полтавська ОДА ініціює звернення до обласної ради з пропозицією дофінансувати реставрацію філармонії.

На робочій нараді у будівлі Полтавської обласної філармонії визначили також напрямки подальшої роботи на об’єкті.

Наразі доступні 10 млн грн на початок і продовження робіт з реконструкції філармонії. Учасники наради вирішили винести пропозицію депутатам Полтавської облради збільшити фінансування філармонії ще на 10 млн грн за рахунок перевиконання обласного бюджету.

Крім того, представники ОДА домовилися з будівельниками скорегувати план і хід робіт.

Голова ОДА Валерій Головко запропонував провести спочатку зовнішні роботи, а  в осінній період перейти до внутрішніх, наступного ж року  перейти до технічного оснащення проекту.

Реставрацію планують завершити у наступному році.

—​ Роботи йдуть за графіком, доволі якісно. Є певні зауваження, але вони виникають у зв’язку з виробничими процесами. Будівля дуже стара, з’являється багато додаткових робіт. Вони потребують виготовлення проектної документації та проведення її експертизи, — розповів начальник Управління капітального будівництва Тимофій Голбан.

За ходом виконання робіт з реконструкції Полтавської обласної філармонії та на інших об’єктах можна слідкувати на порталі «Будуємо прозоро!», інформує прес-служба Полтавської ОДА

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов