Полтавська міськрада не прийняла звернення щодо блокади ОРДЛО

  Сьогодні на сесії Полтавської міської ради не вистачило голосів депутатів, щоб включити до порядку денного звернення до влади країни з приводу торгівлі з ОРДЛО та суспільно-політичної ситуації в країні.

"За" включення цього питання до порядку денного проголосувало лише 19 депутатів, 5 проголосували проти, 9 депутатів утрималися, ще 9 - не голосували.

Міський голова Полтави Олександр Мамай зазначив, що не бачить потреби в такому зверненні, оскільки РНБО вже прийняла рішення про торговельну блокаду окупованих територій. "Я голосувати не буду. Треба було на комісіях розглядати та озвучувати це питання. Президент нехай сам розбирається в цьому", - сказав  Мамай.

У свою чергу, ініціатор звернення, "свободівець" Юліан Матвійчук, наполягав на суспільному значенні  звернення для громадськості і ситуації в Україні.

Нагадаємо, раніше обласна рада через відсутність кворуму не змогла зібратися на позачергову сесію, щоб прийняти рішення про звернення до керівництва країни щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні. 

Раніше на сесії Полтавської міськради планували розглянути звернення щодо блокади ОРДЛО.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов