17 квітня на Полтавщині стартує дорожній флешмоб

Уперше в Україні, з Миколаївської області, розпочався флешмоб із безпеки дорожнього руху, який пройде по всій Україні та фінішує 21 квітня в столиці. До Полтавщині дорожній флешмоб дійде 17 квітня.

Як повідомив начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабич, акція розпочалася з 20 березня.

Координують її проведення працівники регіональних підрозділів Управлінь превентивної діяльності та патрульної поліції в містах.

До заходів долучаються органи місцевого самоврядування, освіти, громадські об’єднання, Інтернет – спільнота, представники мото, велоклубів.

 Ігор Бабич повідомив, що пріоритетом для заходу є привернення уваги громадськості до проблем порушення правил дорожнього руху.

Усі флешмоби заплановані у визначних для регіонів місцях, будуть проходити за участі великої кількості людей та матимуть окремий сценарій.

Патрульні також братимуть участь у проведенні такого роду заходів, а керівництво надаватиме всіляку підтримку у подібних заходах для підвищення рівня правосвідомості у громадян.

 Естафетний символ - прапор «За безпеку дорожнього руху».

По закінченню усі сюжети регіональних флешмобів будуть змонтовані у фільм, що буде використаний в подальшому в навчальному процесі населення з безпеки дорожнього руху.  

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов