Іноземці доводять до ладу старовинну школу на Полтавщині

На Полтавщині  волонтери відроджують унікальні старовинні школи, збудовані  на початку ХХ століття. Христанівську школу на Лохвиччині нещодавно понівечили невідомі вандали. Минулого тижня тут з'явилися  іноземні волонтери -  Ethan з Англії і Elissa з Норвегії.

"Прибирали двір біля хостела, торішні бур'яни з мого городу, вели зі мною заняття англійської для юних лохвичан, допомагали облаштовувати магазин і майбутній соціальний центр (бібліотека+одяг), пофотографували наше сімейство. А ще зібрали розкидану вандалами цеглу христанівської школи і бережно склали її в тамбурі - щоб не руйнувалася дощами. За це отримали христанівського сонця, дипломи, магнітики Школи Лохвицького земства і листівки Обіцяли повернутися ще - уже на довше. І написати великий матеріал по-ангельськи - щоб до нас їздили люди, щоб не боялися України", - повідомила одна з ініціаторів відродження шкіл Оксана Олійник.

20Нагадаємо, громадські активісти створили проект, щоб врятувати унікальні школи на Полтавщині,  збудовані Лохвицьким земством, та віднести ці будівлі  до пам’яток архітектури, під охорону держави.

Унікальні столітні будівлі шкіл у Чорнухинському та Пирятинському районах були збудовані за проектом Опанаса Сластьона.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов