У Полтаві стартує кубок "Інтелектуальний капітал міста"

 Ініціативних полтавців запрошують проявити себе, продемонструвати свої знання та позмагатися за звання команди-переможця Весняного кубку серії ігор брейн-рингу «Інтелектуальний капітал міста».

У заході пропонують взяти участь командам однодумців, які пов’язані за родом діяльності — студенти та учнівська молодь, підприємці та бізнесмени, громадські активісти, представники преси та просто ініціативні полтавці.

Спершу команди змагатимуться між собою за звання найрозумніших у сфері своєї діяльності, потім – переможці відбіркових ігор зійдуться в фінальному протистоянні, яке й визначить найшвидших на здогадку та найбільш обізнаних інтелектуалів Полтави.

Крім того, не варто забувати, що метою брейн-рингу є не лише перемога, а й накопичення «інтелектуального капіталу міста» — знань, якими є інформація та інтелектуальні активи, що відіграють роль «колективного мозку».

Саме це підштовхує розвиватися як особистість та використовувати набуті знання для поліпшення життя в місті. Адже хто, як не самі мешканці, зможе зробити Полтаву найкращим містом в Україні?

Організатори обіцяюит, що заходи будуть цікавими не лише для учасників, а й для глядачів (дов. тел 050 80-90-100).