Влада Полтави монополізувала послуги перевізників

Полтавське відділення Антимонопольного комітету вважає, що виконком міськради Полтави порушив умови конкуренції, проводячи конкурс перевізників. Влада Полтави фактично "вивела" з ринку «маршрутників» дрібних перевізників.

Як сказано у повідомленні АМКУ, орган місцевого самоврядування об’єднав у один лот конкурсу декілька маршрутів.

Таким чином,був створений бар’єр вступу на ринок малих суб’єктів господарювання, адже об’єкти конкурсу містили від 2 до 12 маршрутів.

Це вимагало від перевізника значної кількості автобусів, отже малі перевізники не могли взяти участь у конкурсі, адже не мали такої кількості транспорту.

В АМКУ зауважують, що міськвиконком Полтави мав запропонував перевізникам зробити асоціацію чи об’єднання, щоб вони могли брати участь у конкурсі як юридичні особи. Але їх просто проігнорували та залишили без роботи.

Тервідділення АМКУ зобов’язало виконком Полтавської міськради розробити підходи, які унеможливлять надалі монополію на ринку перевізників.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов