Поліція шокована станом полтавських дорiг після зими

Представники поліції провели позапланове обстеження дорожнього покриття вулиць Полтави та області і були неприємно вражені станом дорожного покриття.

Зокрема, вони були неприємно шоковані станом автодоріг у Шишацькому районі та виписали відповідальним посадовим особам дорожніх організацій приписи на усунення недоліків.

Інспектор з дорожнього нагляду Шишацького відділення поліції Сергій Линник  з представниками дорожніх і комунальних організацій виявили утворення ям, вибоїн, пучин та руйнування дорожного покриття у післязимовий період, повідомляє ГУ Нацполіції Полтавської області.

Стан автодоріг після зими значно погіршився, місцями дорожнє покриття зруйноване повністю.

Сумна ситуація з дорогами і в обласному центрі.

"Станом на 15 березня перевірено більше половини вулиць Полтави. У найгіршому стані перебувають Київське та Харківське шосе, перехрестя вулиць Серьогіна та Комарова та інші.

На цих вулицях зафіксовано дуже багато дорожньо-транспортних пригод, а глибина вибоїн складає більше 15 сантиметрів, що неприпустимо згідно з нормами чинного законодавства ", ­­­– повідомив виконуючий обов'язки начальника сектора безпеки дорожнього руху УНП в Полтаві Владислав Слуцький.

За результатами обстеження готують вимоги до виконавчого комітету Полтавської міської ради та Управління житлово-комунального господарства та проведення "круглого столу" щодо незадовільного стану доріг за участю представників поліції, громадськості та міськвиконкому Полтави.

Также в соцсетях полтавчане не устают делится впечатлениями о разрушенных дорогах:

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов