«Ширка» розвалилася: «Рідне місто» відкликає своїх депутатів з виконкому міської ради Полтави

Резонансну заяву зробив сьогодні лідер партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко.

Він заявив, що віднині його   соратники відкликаються з органів виконавчого комітету Полтавської міської ради. Раніше зявилася інформація про складання повноважень заступника міського голови з питань УЖКХ Олексія Чепурка.

Своє рішення Удовіченко аргументував сильними політичними розбіжностями, які мали місце в коаліції, зокрема у представників його політсили та БПП, яке очолює Матковський.

Секретарем міської ради є також представниця «Рідного міста» Оксана Деркач. Чи продовжить вона займати цю посаду стане відомо вже на наступній сесії, яка запланована на 24 березня.

Нагадаємо, «ширкою» називають широку коаліцію в міській раді, до якої увійшли БПП, «Совість України», «Батьківщина» та «Рідне місто».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов