В Полтавській області є жінка, яка очолює пожежно-рятувальний підрозділ ГУ ДСНС

Вікторія Самойленко – начальник 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Полтавській області з охорони об’єктів (с. Селещина).

У 2002 році Вікторія прийшла в Службу порятунку і навіть у своїх найсміливіших мріях не могла уявити, що через 15 років очолить пожежно-рятувальний підрозділ. 

В підпорядкуванні у Вікторії колектив із 30 співробітників, 26 із яких – чоловіки. Звісно, той факт, що жінка керує професійними рятувальниками можливо когось і бентежить, але не підлеглих чоловіків-рятувальників, які служать у даній частині. Вони в один голос стверджують: начальник у них – бойовий! Тож, конфліктів із питань службової дисципліни у підрозділі не виникає. 

Вікторія Самойленко має 8-ми річного сина В’ячеслава, який пишається своєю мамою і дуже любить їздити до неї на роботу. Але їздити доводиться рідко, бо мамина робота знаходиться більш ніж за 30 кілометрів від міста Полтави. Тож, мама Славка, аби потрапити на роботу, щодня встає о шостій годині ранку, щоб встигнути на автобус, який прямує до смт. Селещина. Але жінка абсолютно не жаліється на такі умови праці, а із найважчого у своїй роботі на сьогодні відмічає збереження особового складу в умовах реформування служби. 

Вікторія зауважує, що керівництво заводу розуміє проблеми рятувальників і при можливості допомагає їм. Наприклад, сьогодні вирішується питання у створенні спортивних площадок, облаштування підсобних приміщень та кімнат відпочинку для особового складу. Що стосується бойової роботи при ліквідації надзвичайних подій, то Вікторія запевняє, що для неї бойова робота також не проблема, адже за 15 років служби, перебуваючи на посаді інспектора, неодноразово приходилося виїжджати на ліквідації пожеж та інших надзвичайних подій. Тож, жінку не лякають труднощі такої непростої та відповідальної роботи і вона абсолютно впевнена – професійними рятувальниками можуть, і навіть, мусять бути жінки.

Прес-служба ГУ ДСНС Полтавщини

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов