Полтавська облрада звернулася до керівництва країни з вимогою зменшити податки

На вчорашній сесії Полтавської обласної ради депутати проголосували за звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народних депутатів України щодо необхідності внесення змін до діючого законодавства України щодо зменшення податкового навантаження та розміру єдиного соціального внеску для суб`єктів підприємницької діяльності.

«Ми, депутати Полтавської обласної ради звертаємось до Президента України, Кабінету Міністрів України та народних депутатів України щодо негайного перегляду діючого законодавства України стосовно зменшення податкового навантаження на малий та середній бізнес і докласти максимум зусиль аби прискорити процес розробки та подання на розгляд Верховній Раді України законопроектів, що сприятимуть вирішенню проблем малого і середнього підприємництва», - йдеться  в тексті звернення.

Серед вимог які висувають обласні депутати, суттєво зменшити (у три рази) розмір штрафів для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за порушення законодавства про працю (шляхом внесення змін до ч.2 ст. 265 Кодексу законів про працю) та надати підприємцям податкові канікули строком на три роки шляхом встановлення нульової ставки податку на прибуток для підприємств, що здійснюють певні види діяльності, незалежно від одержання прибутку за звітний період, а також відмінити обов’язкову сплату мінімального страхового внеску підприємцями на загальній системі оподаткування за періоди, коли вони не отримували доходи.

«За» направлення звернення проголосувало більшість депутатів.

Нагадаємо, раніше депутати Полтавської міської ради вимагали у міського голови Полтави зібрати сесію, щоб прийняти рішення по податкам для підприємців.

Нагадаємо, «Газові питання» на сесії Полтавської обларади: скандали і звинувачення

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов