Вперше в Україні тести з правил дорожнього руху винесли на громадське обговорення

У рамках реформування сервісних центрів МВС планується  впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання посвідчення водія.

Першим етапом стане запуск нових екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху. 2 березня вперше в Україні тестову версію електронних екзаменаційних білетів з ПДР винесли на громадське обговорення. Основна мета – виключити логічні помилки, а також сформувати білети відповідно до категорій водійських посвідчень.

На які позитивні зміни розраховують у сервісних центрах МВС після проведення громадських обговорень тестової версії електронних екзаменаційних білетів з ПДР?

- Одним з головних завдань Реформи є підвищення безпеки дорожнього руху. Підняти освітній рівень водіїв, змінити підхід до навчальних програм, унеможливити корупційні прояви шляхом суспільної відкритості, прозорості та усунення суб’єктивізму при оцінюванні слухачів автошкіл – ті складові, що у сукупності забезпечать позитивний результат реформування екзаменаційного напрямку діяльності сервісних центрів МВС.

Відтепер на сайті hsc.gov.ua – офіційному ресурсі Головного сервісного центру МВС – протягом місяця кожен охочий зможе переглянути запропоновані нові білети з ПДР та написати свої пропозиції. Для цього необхідно зайти на сайт та пройти тест за обраною категорією. Після кожного білета є кнопка «Маю пропозицію до запитання», де у онлайн-формі можна залишити свої коментарі. Після місяця тестування нових білетів та проведення детального аналізу усіх пропозицій та листів, експертна група внесе корективи та запустить у дію нові екзаменаційні білети.

У рамках реформування сервісних центрів МВС планується впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання посвідчення водія. Що це означає? Які зміни чекають на майбутніх водіїв?

На зміну застарілим екзаменаційним білетам, що не оновлювалися протягом тривалого часу, буде впроваджено електронне тестування. Питання сформовані відповідно до категорії, на яку складається іспит, тобто буде чітка диференціація між питаннями для водіїв-професіоналів та автолюбителів.

Удосконалюються механізми, аби запобігти зовнішньому втручанню у процес складання теоретичної частини: це і запровадження фото-відео фіксації, і моніторинг історії складання іспиту.

Наголошую, що всі ці заходи спрямовані на підвищення безпеки на дорозі. Освічені, свідомі водії – запорука культури поведінки на дорозі.

Прес-служба РСЦ МВС в Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов